FRM TV

WhatsApp, Facebook ve Instagram’a erişim problemi yaşanıyor

Türkiye dahil birçok ülkede WhatsApp, Facebook ve Instagram’a erişim sorunları meydana geldi.

WhatsApp, Facebook ve Instagram’a erişim problemi yaşanıyor
486 Kişi
03 Temmuz 2019 - 19:18

Yeni gelen bilgilere göre WhatsApp, Facebook ve Instagram’a dünya genelinde erişim problemleri yaşanıyor. Birçok kullanıcı sosyal medya hesaplarına erişemezken, sorunun ne olduğuna dair henüz bir açıklama yapılmadı.

TÜRKİYE’DE BAZI KULLANICILAR ERİŞİM SAĞLAYAMIYOR

Profillere ve paylaşımlara erişemeyen kullanıcılar, aynı zamanda Instagram üzerinden hikaye paylaşmada da sorunlar yaşıyor. Dünya genelinde birçok yerde erişim problemi yaşanırken, ülkemizdeki birçok kullanıcı da söz konusu sorundan etkileniyor.

TÜRKİYE

Yukarıdaki anlık sorun haritasına baktığımızda söz konusu problemden en çok İngiltere, Fransa ve Almanya gibi ülkelerin etkilendiği görülürken, ülkemizde ise herhangi bir problem olmadığı göze çarpıyor. Ancak Türkiye’deki birçok WhatsApp, Facebook ve Instagram kullanıcısı, uygulamaları kullanmakta sorunlar yaşadığını belirtti.

Facebook uygulamasında görsellerin yüklenmediğini belirten kullanıcılar, WhatsApp’ta da benzer sorunların yaşandığını ve gelen fotoğrafların yüklenmediğini söylüyor.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS