ALTIN 189,7614
DOLAR 4,8056
EURO 5,6046
BITCOIN $7.351

Vatan Şaşmaz’ın eski partneri Melike Öcalan: Bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir

28.08.2017

Ünlü sunucu-oyuncu Vatan Şaşmaz dün akşam otel odasında Filiz Aker tarafından öldürüldü.

Vatan Şaşmaz ile birlikte bir zamanların fenomen programı ‘Sabah Keyfi’ni birlikte sunduğu arkadaşı Melike Öcalan CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

“Bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir. Sadece Vatan’ı bilirim, işinde gücünde biriydi.” diyen Öcalan şunları söyledi:

 ‘Yanlış bilgi aktarmak istemiyorum. Çok küçük yaşta birlikte çalışmaya başladık. 16-17 yaşındaydık. Çok konuşmak istemiyorum hepimizin başı sağolsun.’

Öcalan kendisine Filiz Aker ile yöneltilen soruya şöyle yanıt verdi; “Ne Vatan’dan biliyorum ne de kendisini tanıyorum. Vatan evci biri, eşi de bebek bekliyor.

Vatan Şaşmaz Filiz Aker sevgili mi katilin yeğeni konuştu

Vatan Şaşmaz, ‘Filiz Aker başımı belaya sokacak’ demiş!

Vatan Şaşmaz’ın öldürülmesine ilişkin en önemli iddia organizatör Nedim Delibaş’tan geldi. Delibaş, Vatan Şaşmaz’ın, Filiz Aker hakkında, “Başımı belaya sokacak” dediğini iddia etti.

Vatan Şaşmaz cinayetinde iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Vatan Şaşmaz’la birçok organizasyonda birlikte çalışan Nedim Delibaş, CNN Türk canlı yayınında önemli açıklamalara bulundu.

Delibaş, “Sanıyorum 2015’ten önce bununla bir gönül birlikteliği vardı. Evlendikten sonra Vatan’ı sürekli rahatsız ediyordu. Bir gün sert bir telefon görüşmesi yaptı. Vatan nedir dedim, ‘Ağabey sorma bu kadın benim başımı belaya sokacak’ dedi. Bu kadın Vatan’ı rahatsız ediyordu” açıklamasında bulundu.

 

0