FRM TV

Uğur Dündar’ın kararı hakkında Binali Yıldırım’dan açıklama

Uğur Dündar’ın açıklamasına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Twitter üzerinden yanıt verdi.

Uğur Dündar’ın kararı hakkında Binali Yıldırım’dan açıklama
FRM HABER MERKEZİ
FRM HABER MERKEZİ( frmhabermerkezi@gmail.com )
Yayınlanan haberlerde düzeltme, uyarı, şikayet ve önerilerinizi "İLETİŞİM" bölümünden mesaj göndererek editörlerimizle anında irtibata geçebilirsiniz.
200 Kişi
09 Haziran 2019 - 17:33

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun bir araya geleceği programla ilgili moderatörlük yapmayacağını açıklayan gazeteci Uğur Dündar’a Binali Yıldırım’dan yanıt geldi. Yıldırım, ”Uğur Bey’in kararına üzüldüm. ‘Adaylar ve demokrasi zarar görür’ diyor. Ne gibi bir zarar, anlamadım! O soracaktı, biz cevaplayacaktık. Umarım bu kararda ‘birilerinin’ baskısı etkili olmamıştır’ ifadelerini kullandı.

UĞUR DÜNDAR’DAN YENİ AÇIKLAMA

Uğur Dündar son açıklamasında ise, baskı iddialarını reddederek, bu söylentinin spekülasyon olduğunu belirtti ve “Kararımın tek nedeni; Türkiye’deki kutuplaşmadır. Ülkemiz acilen normalleşmelidir.” dedi.

UĞUR DÜNDAR’IN MODERATÖRLÜK KARARI

Programda moderatörlük yapmayacağını vurgulayan Dündar, “Kendime ve toplumuma karşı duyduğum sorumluluğun bilinciyle, bu açık oturumda adaletin terazisini milim saptırmayacağıma ve geçmiştekilerde olduğu gibi, her iki tarafın da yayın sonrasında teşekkürleriyle karşılaşacağıma en ufak şüphem yoktur. Bunlarla birlikte, moderatörlüğüm üzerinden her iki adaya ve demokrasimize zarar verebilecek bir takım hazırlıklar yapıldığını görüyor ve bu sebeple 50 yıldır ödünsüz bağlı kaldığım evrensel yayıncılık ilkeleri gereği moderatörlük yapmama yönünde aldığım kararı kamuoyuna saygıyla arz ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS