FRM TV

Topuklu Bot

Topuklu Bot
815 Kişi
22 Mayıs 2019 - 9:22

Topuklu ayakkabı geçmiş zamanlardan beri kadın kimliğinin en önemli göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Eskiden çok daha rahatsız , çok daha ince topuklar ve parmakları rahatsız eden ayakkabılar bulunmaktaydı. Günümüzde ise hem rahatlığı hem de şıklığı kolaylıkla birleştiren topuklu bot modelleri bulunabilmektedir. Kış aylarında alçak – yüksek topuk , kalın- ince topuk seçenekleri kadınların işlerini daha da kolaylaştırabilir.

Topuklu Bot Seçimi

Topuklu botlar özellikle gün içerisinde ayakta fazla kalan kişilerin kurtarıcısı olmaktadır. Topuklu ayakkabıların vermiş olduğu rahatsızlık bu modellerde ortadan kalkmaktadır. Doğru ayakkabıyuı seçmek kış ayları için oldukça önemlidir. Topuklu bot seçimi kişinin giyim tarzına ve ayakta duruş süresine göre değişebilir. Doğru seçimi yapmak birçok modeli inceleyerek mümkün olabilmektedir.

Topuklu ayakkabı modelleri internet üzerinden de kolaylıkla bulunabilmektedir. Günümüz koşullarında internet alışverişi hem güvenilir hem de en hızlı alışveriş türleri arasına girmiştir. https://www.sofiabaldi.com/topuklu-bot sitesinde farklı topuklu bot modelleri görerek kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Farklı modelleri  satın almak günlük kombinlerinizi doğru ayakkabı ile tamamlamayı kolaylaştıracaktır.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS