FRM TV

Taraf

Duygu Çetin’in 16 Aralık 2017 tarihli blog yazısı

Taraf
Duygu Çetin
Duygu Çetin( duygucetin@frmtv.com )
FRM TV'de Program Yapımcısı
111 Kişi
16 Aralık 2017 - 19:47

Işıkta uçuşan teninin kırıntıları dans ediyordu ateşin üzerinde yellenen kül gibi…
Yanacaktı sıcaktan eriyecekti teni, ruhu çöl sıcağını tadacaktı.
Sonbaharın gelmiş olması engel değildi aşkın kapıya gelmesine. İzin verirse aşk olacak,aşk kokacaktı.
Soğuğa aldırmadan çıplak ayakları terlikten fırlamış çocuk gibi umarsızca öpüyordu sonbaharı koynundan… Dışında ise bambaşka bir dünya…
Banklara sıralanmış insanlar sonbaharın o gizli kapaklı güneşini emmek istercesine bekleyişe koyulmuştu dizi dizi… Zaman usulca geçiyordu. Fışkiyelerden akan su içlerindeki fırtınayı dindirip içteki ateşi , o hergun yaşamaktan biraz daha vazgecişin umutsuzluk ateşini söndürür diye koca kesik bir halkayı andıran dizi dizi banklarda, ayrı bir bekleyişe koyulmuştu insancıklar bedenleri küçülürken…
Ve caddede zamanın hızla akmasını arzulayan insanlar yarattıkları kirliliğe aldırmadan kornalarina asılmışlardı. Usulca griye çalıyordu gök, sessiz sedasız, uyandırmak istememecesine insanları griye bulanıyordu. Yeryüzü ve rüzgar eşlik ediyordu griye, yakın dostunu yanlız koymak istememecesine.

Yapraklar şarkılar söylüyordu, insanlar sağırdı. Mekanikleşmeye doğru hızlıca akıyordu zaman. Hergün biraz daha duygularını yitiren insanlar çoğalıyordu. Ölümcül bulaşıcı bir hastalık gibi hızla yayılıyordu hayata soğuk zamanlar… Siz hayatin hangi kıyısındasınız? Zamanın boşluğunda kayıp mı, bir aşkın kıyısında prens veyahut prenses mi? Sahi siz hangi taraftasınız…!

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS