FRM TV

ŞÜKÜR SEBEBİM OLUR MUSUN?

Arzu Akgün’ün 18 Aralık 2017 tarihli blog yazısı.

ŞÜKÜR SEBEBİM OLUR MUSUN?
Arzu Akgün
Arzu Akgün( arzuakgun@frmtv.com )
FRM TV' de Yazar
138 Kişi
18 Aralık 2017 - 18:28

Bazen hiç beklemediğimiz zaman da beklemediğimiz olaylar yada insanlar hayatımıza giriveriyor bunların bazıları kötü bazıları ise hayatını mutlu edecek kadar sana huzur verici şeyler oluyor. Elbete ki hepimiz zaman zaman kötü dönemlerden geçiyoruz büyük sarsıntılar yaşıyoruz hayat bu ne yazık ki bize anlatılan pembe masallar gibi değilmiş üstelik bunları da bir zamanlar sevdiğimiz en güvendiklerimizden aldık o delice büyük sarsıntıları, hatta bazen bu sarsıntılar neredeyse 7 şiddetin de depremler meydana getirdi bir bakıyorsun  üzerine  yıkılan bir enkaz altında bulu veriyorsun kendini. Kalkmaz bu enkaz diyorsun kalkmaz azizim. Peki kalkıyor mu? Korkma elbete ki kalkıyor sen onun altından çıkıyorsun çıkıyorsun da ama nasıl mutlaka bir eser bırakıyor geldi geçti diyeseye kadar bir bakmışsın  alıp götürdüğü parayla pulla tekrar yerine koyamayacağın şeyler almış senden.
Ya aldıklarının yerine ne bırakmış hiç baktınız mı? Ben baktım herkese herşeye delice bir güvensizlik bir şüphe koca bir inançsızlık.
Peki bu hep mi böyle sürüyor?
Sizi bilmem ama bende böyle olmuyor..

Çünkü biliyorum ki ben kimse ile doğmadım kimse için de ölmem bu yüzden kimse hayatımın
fotosenteze adamış bi ot gibi geçeceğini düşünmesin.

Sadece şükür etmemize yardımcı olan insanlar olaylar bir teselli ışığı gibi geçte olsa hayatımıza sızıyor sanki adeta şükür sebebimiz olu veriyor. Bazen de değeri hak edenler yeni enkaz altından çıkmışlara denk gelince o hak ettikleri değeri alamıyorlar, kızmayın o enkaz altından çıkanlara hemen kızıp vazgeçmeyin  biraz sabır biraz anlayışla o insanların hayatın da tutunacak tek insan bile olmayı başara bilirsiniz kim bilir belki de bir insanın şükür sebebi bile  olabilirsiniz. Dedim ya sadece  biraz anlayış bir tutam da sabır sonuç mu?Kim bilir azizim belki de yıkılan güven ve inançların tekrar temelini sen ata bilirsin neden olmasın o temelin sahibi niye sen olmayasın.?
Bir insanın şükür sebebi olmak için neyi bekliyorsunuz olmaz mı? Olur Onun arkadaşı,dostu, eşi,sevgilisi hatta en değerlisi evladı bile olursunuz emin olun olursunuz ,önemli olan bir insanın  Allah’a şükür sebebi olabilmeniz 😉

Dilerim hayatınızın tüm yollları şükür sebebi insanlara çıksın. Oralar da karşılaşmak dileğiyle şimdilik
KALIN SAĞLICAKLA

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS