FRM TV

Soluksuz Geçen Ömür

Duygu Çetin’in 18 Kasım 2017 tarihli blog yazısı.

Soluksuz Geçen Ömür
Duygu Çetin
Duygu Çetin( duygucetin@frmtv.com )
FRM TV'de Program Yapımcısı
120 Kişi
18 Kasım 2017 - 12:37

Soluksuz geçen bir ömür sanki… Ömrüm Günlerin koşuşturması…
Çekimler, çocuklar derken birbiri arkasına gelen işler, güçler, gülüşmeler… Aşkı Fotoğrafa sığdırmışım, oğluşlarımla bütünlemişim. Aynada gülen gözlerime bakarken fısıldamışım aşkın adını. Yalnız çıkmışım vapur yolculuklarına. Yalnız çay içmeyi seçmişim bir liman çaycısında. Güneşi yanlız yudumlamışım. Bir çift bacağımla arşınlamışım yolları.

Aşk ertelemeye gelir mi? Sorusuna hep donuk bakmışım. Yalnız ömrüme, en güzel taç olan, nefes olan oğluşlarıma kondurmuşum aşkı.

Evlat aşkı başka hiç diyememişim. Tadını fotoğraftan almışım hayatın. Her doğum çekiminde tekrar anne olmuşum, her gelin damat çekiminde tekrar tekrar evlenmişim.

Soluklarımda hissetmişim aşkı, hücrelerimde işlemişim. Bir tek bu denli aşıkken aşka, hayatıma akıtamamışım. Yol vermemişim.. İçimdeki deli kız yalnız yolculuk planları yapıyor, yalnız serüvenler çiziyor. Kâh iki delikanlımla, Kah yanlızlığımla…

Basit olduğu kadar önemsemeye değer diye fısıldıyor zaman, bütün o es geçtiğim noktaları yüzüme vurarak…  Aşk es geçmeye değer mi…!!!

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS