FRM TV

Özel eserler Foça’da beğeniye sunuldu.

Özel eserler Foça’da beğeniye sunuldu.
75 Kişi
20 Mayıs 2018 - 19:54

llıpınar Reha Midilli Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezi’nde üretilen eserler, Foça Demokrasi Meydanı’nda halkın beğenisine sunuldu.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, el emeği ürünlerinin sergilendiği standı ziyaret ederek, Özel Eğitim Uygulama Okulu öğretmenlerinden bilgi aldı ve llıpınar Reha Midilli Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezi’ne desteklerinin süreceğini belirtti. Başkan Demirağ’a, Foça Belediye Meclis Üyeleri Beyhan Türker ve Serdar Tunçbay eşlik etti.

 

Başkan Demirağ, ‘‘llıpınar Reha Midilli Özel Eğitim Uygulama Okulu öğretmenlerimiz bir yıl boyunca atölye sınıfında özel öğrencilerimizle birlikte yaptıkları el emeği ürünlerini halkımızın beğenisine sundu. Çok güzel ve estetik olan bu ürünleri, herkesin görmesini arzu ediyoruz’’ dedi. Bugün, Saat 19.00’a dek açık kalacak stantta, el emeği, ahşap ve makrome takı ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, özel eğitim öğrencilerinin eğitimine yardım amacıyla kullanılacak.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS