FRM TV

ORTADA KAZIK VAR YANDAN GEÇ!

ORTADA KAZIK VAR YANDAN GEÇ!
Süleyman Öztürk
Süleyman Öztürk( slymnozturk@hotmail.com )
FRM TV' de Genel Yayın Koordinatörü
671 Kişi
25 Nisan 2018 - 19:12

Böyle bir yazıyı yazmak aklımın ucundan bile geçmiyordu.
Lakin olanlar o kadar enteresan ki sizlerle paylaşma ihtiyacı hissettim.

Dün diş bakımım için Diş Hekimim Sevgili Mehmet Emre Bozaba kardeşimi ziyarete gitmek için yola çıktım. Pınarbaşı yolları zaten delik deşikti lakin diş hekimimin muayenehanesinin olduğu caddenin tam ortasında, fotoğraftaki kazık garibime gitti.

Bornova Belediyesi bu kazıkla ne mesaj vermek istiyor diye düşündüm, bulamadım. Pınarbaşı halkı ne yaptı da başkan bu kazığı yolun ortasına dikdirtti. Diş hekimim Emre kardeşime sordum ” ben belediyenin işine karışmam abi ” dedi.

Haklıydı. Lakin ben karışmak ve sormak istiyorum. Bu nemenen bir iştir ki, yıl 2018 cadde ortasına kazık dikili. Bu kurumda hiç mi işini bilerek yapan birileri yok ya da bilerek mi bunu yapıyorlar?

Belediyeler asli görevlerini yapmayıp medyatik olmaya çalıştıklarında bu sorunlar olacak gibi görünüyor. Olmadı bizde medya olarak bu yol yapma işlerine girelim. Lakin şunu söyleyebilirim ” biz yola böyle kazık dikemeyiz “. Saygılarımla

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS