FRM TV

Motosiklet sektörünün tüm verileri kurumsal bir çatı altında toplandı

Motosiklet sektörünün tüm verileri kurumsal bir çatı altında toplandı
FRM HABER MERKEZİ
FRM HABER MERKEZİ( frmhabermerkezi@gmail.com )
Yayınlanan haberlerde düzeltme, uyarı, şikayet ve önerilerinizi "İLETİŞİM" bölümünden mesaj göndererek editörlerimizle anında irtibata geçebilirsiniz.
56 Kişi
16 Haziran 2019 - 3:36

Türkiye otomotiv pazarında yer alan 59 markaya ait, tüm sıfır kilometre ile ikinci el araçlara ait bilgileri; şirketler ve tüketicilerle buluşturan bir CDİ Otomotiv A.Ş. markası olan Cardata, buradaki deneyimini artık motosiklet sektörüne de taşıdı. Yapılan bilgilendirmede; Türkiye’de faaliyet gösteren 15’ten fazla motosiklet markasının ‘0’ kilometre ve ikinci el fiyatları ile detaylı teknik verilerini bir araya getiren şirket, bu önemli verileri finans ve sigorta sektöründeki öncü firmalarla paylaşmaya başladı. Cardata’nın motosiklet verileri 2010-2019 yılları arasında Türkiye’de satışa çıkarılan motosikletlerin tüm satış değeri bilgilerini kapsarken, sürekli güncellenerek Türkiye’nin en büyük ve dinamik motosiklet veri havuzunu oluşturuyor.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS