FRM TV

MHP Lideri Bahçeli partililerle bayramlaştı

MHP Lideri Bahçeli partililerle bayramlaştı
FRM HABER MERKEZİ
FRM HABER MERKEZİ( frmhabermerkezi@gmail.com )
Yayınlanan haberlerde düzeltme, uyarı, şikayet ve önerilerinizi "İLETİŞİM" bölümünden mesaj göndererek editörlerimizle anında irtibata geçebilirsiniz.
63 Kişi
07 Haziran 2019 - 2:45

MHP Lideri Bahçeli, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde parti Genel Merkezi’nde partililerle bayramlaştı. Bayramlaşma sonrası konuşan Bahçeli, “Ramazan ayında ülkemiz Mahalli İdareler seçimiyle meşgul edilmiş. Türkiye’nin tavrını keskinleştiren politikalar üretirken öbür yandan da şu an için sürmekte olan ve 41 yıldan bu yana devam eden PKK terör örgütünün sonunu almak maksadıyla başlatılan Kandil’de ki ‘Pençe Harekatı’yla Türkiye terör belasından kurtulmuş olacaktır. Bu süreç içerisinde özellikle üzerinde durmamız gereken konular olduğu kanaatindeyim” ifadelerini kullandı.“Seçim artık belediye başkan seçiminin çok daha ötesinde anlam kazanmıştır”31 Mart seçimlerinden sonra tartışmaların başlatıldığı ve bu tartışmaların Avrupa ülkelerinin dikkatini çektiğini hatta bu ülkeler tarafından Türkiye’ye yönlendirme yapılmaya çalışıldığını söyleyen Bahçeli, “Bunların hepsini dikkate alarak, şunu ifade etmek isterim ki, bugün için iptal edilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan seçimi artık belediye başkan seçiminin çok daha ötesinde anlam kazanmıştır. Bu seçim üzerinde, hem yurt dışında hem onların Türkiye’deki iş birlikçilerinde bu seçimin çok farklı sonuçlara doğru yönlendirilmesi gayreti dikkat çekmektedir.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS