FRM TV

Kullanım Şartları

frmtv.com ‘u seviyeli ve daha eğlenceli hale getirmek için aşağıdaki kuralları uygulama konusunda sağduyunuzu bekliyoruz:

Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e ve Dini değerlere yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı hiçbir yoruma ve videoya izin vermemekteyiz. Bu içeriğe sahip bütün yorumlar ve videolar hiçbir uyarı olmaksızın silinecektir ve ilgili izleyici hiçbir uyarı olmaksızın sistemden kalıcı olarak engellenecektir.

Hakaret – Kişisel Bilgiler: İfade özgürlüğüne saygılıyız. Ancak, izleyicilerimize kendilerini özgür şekilde ifade etme alanı sunarken, başkalarını taciz etme ve karalama imkânı vermemekteyiz. Kişi veya grupların dinini, dilini, cinsiyetini, ırkını, etnik grubunu, milliyetini aşağılayıcı video ve yorumlara izin vermiyoruz. Saldırgan davranışlar, tehdit, taciz, özel yaşama saldırı, diğer kullanıcıların kişisel bilgilerinin ifşası hoşgörü sınırlarımızın dışında. Bu içeriğe sahip paylaşım, video ve yorumlar, hiçbir uyarı olmaksızın silinecektir. Gerekli görülürse ilgili katılımcı hiçbir uyarı olmaksızın Frm Tv den engellenecek ve yasal süreç başlatılacaktır.

Zararlı Alışkanlıklar: Satışı veya kullanımı reçeteye bağlı her türlü ilaç ile alkol ve uyuşturucu madde kapsamına giren, bağımlılık yaratan bilumum maddelerin tanıtımı, pazarlaması, tavsiyesi mahiyetinde video, paylaşım, link ve yorumlar hiçbir uyarı olmaksızın silinecektir.

Yasalara Aykırılık: Yasanın suç saydığı fiilleri öven, suça özendiren, ticari olarak haksız rekabete neden olan, illegal bilgisayar yazılımı tanıtan tüm video ve yorumlar hiçbir uyarı olmaksızın silinecektir. Gerekli görülürse ilgili izleyici hiçbir uyarı olmaksızın engellenecektir.

Spam: Spam içerikli yorumlara izin vermemekteyiz. yorumların, adı, açıklaması ve etiketleri, kullanıcıları yanıltmaya yönelik olarak FRM TV’nin paylaştığı haber, video, fotoğraf ve yazının içeriğiyle uyuşmayacak şekilde düzenlenmişse ve sadece başka bir web sitesine yönlendirme ve/veya reklam yapma amacı taşıyorsa, bu video ve yorumlar hiçbir uyarı olmaksızın silinecektir. Gerekli görülürse ilgili izleyici hiçbir uyarı olmaksızın engellenecektir.

frmtv.com’a yüklenen tüm içerikler  frmtv.com dışındaki sitelerde kanyak belirtmek şartı ile yayınlanabilir.

Kullanıcı Şikâyeti: FRM TV’nin içerik ve kullanıcı sayısının fazlalığı sebebiyle nadiren de olsa yukarıda belirtilen unsurlardan birinin veya birkaçının yanlışlıkla sitemizde yer aldığı durumlarda şahsınız ya da toplum adına bizi uyarmaktan kaçınmayınız. Uyarınız derhal ilgili departmanlarımızca incelenerek dikkate alınacak ve aykırılık en kısa sürede giderilecektir.

Yasal Sorumluluk

İzleyicilerimiz, yaptıkları yorumlarda tüm bilgilerin niteliğinden ve içeriğinden münferiden kendileri sorumludur. Yukarıda belirtilen sınırlamaları aşan içeriğe sahip video, yorum ve kullanıcılarına devlet veya hak sahibi üçüncü şahıslar tarafından yöneltilen tüm hukuki ve cezai yaptırımlardan FRM sorumlu olmayıp bizzat üye sorumludur.

İş bu sözleşmeyi kabul etmekle birlikte ,gerçek kişi kullanıcılar 18 yaşından büyük olduğunu ve sözleşme yapmak için gereken fiil ehliyetine sahip olduğunu, tüzel kişi kullanıcılar ise, bu sözleşmenin yetkili kişiler tarafından kabul edildiğini ve tüzel kişi için bağlayıcı olduğunu kabul ve beyan ederler. Ayrıca kullanıcı, sözleşmeyi kabul ederek siteye giriş yapmaya yetkili olduğunu, sitede sağlanan hizmetlerin kullanımında ve siteye girişinde her türlü sorumluluğu üstlendiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

İşbu sözleşme ile üyeler, sitede yaptıkları yorumların frmtv.com tarafından kullanılmasını ve frmtv.com’ un bu video ve yorumları üçüncü mecra/kişilere çoğaltma, yayma, temsil ve işaret/ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletimi amacıyla alt lisans verme hakkına sahip olmasını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kişisel kullanım dışında veya ticari amaçlı olarak herhangi bir frmtv.com’a ait içeriği, FRM TV yazılı onayı olmaksızın kullanma, çoğaltma, modifiye etme, dağıtma, depolama/saklama YASAKTIR.

İzleyici, siteye girmek ve bağlanmak için gerekli ekipman veya yardımcı servisleri edinmekten ve bunları korumaktan sorumludur. Üye, servislerin kullanımı için gerekli, modemler, bilgisayar donanımı, yazılım, uzun ya da kısa mesafe telefon servisleri, herhangi bir sınırlama olmadan, bilimum gerekli cihaz ve ekipmanı bulundurmakla yükümlüdür. Kullanıcı bu gibi ekipmanların veya yardımcı servislerin, ‘Servis’lerle uyumlu olması güvencesinden sorumludur.

Bazı hallerde devlet, kişileri ya da kuruluşları, sizin hakkınızda bilgi ifşaatına icbar (meşru yetki) edebilir. FRM uygun gördüğü takdirde, bu gibi hallerde, sizin yetki vermenize gerek kalmadan bu talebi yerine getirecektir. FRM, mevcut veya muhtemel bir hukuk davasında, gerçeğe erişmeyi kolaylaştırmak amacıyla,

(a) Eğer gerekli görürse,

(b) Böyle açıklamaların kendisinin potansiyel mükellefiyetini hafifleteceğine inanırsa

(c) Kendi haklarını korumak için

bazı kişisel bilgilerinizi paylaşmayı uygun görebilir.

Sitedeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve sitede yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir şekilde, açık ya da gizli olarak garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Site dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan İçeriklerden dolayı FRM ile işbirliği içinde bulunduğu kurumların, FRM çalışanlarının ve yöneticilerinin sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü, bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. FRM, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

FRM, site dâhilinde sunulan hizmetleri, tasarımı ve site içeriğini her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. Sunulan hizmetler, hiçbir şekilde kullanıcılara kazanılmış hak tahsis etmez.

FRM, sitede sunduğu hizmetler kapsamında belirli bir amaca uygunluk, kesintisiz devamlılık, güncelleme, işlevsellik, doğruluk, hatasızlık dahil, açık ya da kapalı hiçbir garanti vermemektedir. FRM gerekli gördüğü zamanlarda hizmetleri geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Hizmetlerin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı FRM’nin Kullanıcılara karşı herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Taraflar arasında yapılan bu Kullanıcı Sözleşmesi’nin yorum ve icrasından doğan ve karşılıklı müzakereler yolu ile halledilemeyen bütün uyuşmazlıklara T.C. İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri bakmaya yetkili olacaktır.

Kullanıcı, siteyi kullanarak, işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bu Kullanıcı Sözleşmesi, zaman içinde FRM tarafından güncellenebilir. Kullanıcılar, siteye her giriş yaptığında güncellenmiş sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

İlginiz ve Anlayışınız için teşekkür ederiz.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS