FRM TV

Karamollaoğlu, Parti Teşkilatına Kızdı

Trabzon’da konuştuğu salonda ses düzeninin bozuk olmasına kızan Saadet Lideri, “Arkadaşlar ses düzenini bile ayarlayamıyorlarsa vay halimize” dedi.

Karamollaoğlu, Parti Teşkilatına Kızdı
296 Kişi
10 Mart 2019 - 20:19

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ‘Trabzon Buluşması’ programı kapsamında Beşirli Spor Kompleksi’nde partililere seslendi.

Konuşmasında sesinin mikrofon nedeniyle yankı yapmasına kızan Karamollaoğlu, “Ses çok yankı yapıyor, karşı taraflar rahat duyuyor mu bilmiyorum.” dedi.

“AYARLAYANLAR BAKSINLAR”

Bu esnada yanına gelen partili, Karamollaoğlu’na mikrofona yanaşmasını gerektiğini söyledi. Bu teklife de kızan Karamollaoğlu, “Yaklaştırınca azalmıyor ki artıyor. Bunu ayarlayanlar baksınlar. Gürültü konuşmanın iyi anlaşılmasına vesile olmuyor.” diyerek, partililere “Kusuru bakmayın.” dedi.

Karamollaoğlu partililere kızdı

Konuşmasına devam eden Karamollaoğlu, bir süre sonra sesinin salonda tekrar yankı yapması üzerine, “Ben bu sesten rahatsızım da siz rahatsız mısınız bilmiyorum. Bu sesten dinlerken de rahatsızdım şimdi de rahatsızım. Arkadaşlar şunu bir düzeltsinler. Yankı yapan ses anlaşılmaz.” ifadelerini kullandı.

Karamollaoğlu partililere kızdı

“BİRAZ YAKLAŞIN”

Ses teknisyenin, “Sayın Başkanım biraz yaklaşırsanız” teklifine sinirlenen Karamollaoğlu, “Yaklaştığın zaman artıyor. Bak yaklaştım şimdi daha mı iyi anlaşılıyor. Herkesin işi için ehli diyoruz. Arkadaşlar ses düzenini bile ayarlayamıyorlarsa vay geldi halimize. Kusura bakmayın arkadaşlar bizim derdimiz anlatmak ve anlaşılmak. Onun için bu tip yaklaşımlara kızıyorum. Bunlar bildiklerini okuyacaklar hiçbir değişiklik yapmayacaklar. İnşallah söylediklerimi siz anlarsınız” diyerek sitemde bulundu.

Karamollaoğlu partililere kızdı

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS