FRM TV

Kampanyaları Kaçırmayın! Çok Özel Damatlık Fiyatları

Kampanyaları Kaçırmayın! Çok Özel Damatlık Fiyatları
934 Kişi
25 Nisan 2019 - 0:31

Evlenmek herkesin hayalinde olan bir olgudur. Evliliğe karar veren bir çiftin ise ömürlerinde belki bir defa yapacakları bu organizasyon için vermesi gereken çok önemli kararlar bulunur. Bunların başında ise düğün hazırlıkları sırasında birinci sırayı gelinler için gelinlik damatlar için ise damatlık seçimi alır. Pek tabi ki zarafet ve şıklık o günün olmazsa olmazıdır.

Damatlık Seçimi

Damatlık bir günlüğüne bile giyilecek olsa çok önemli bir unsurdur. Belki de ömür boyu bakılacak olarak resimlerde sürekli karşınıza çıkacağı için dikkatle seçilmesi gerekir. Damatlık seçiminde asıl olan iki şeyden bir tanesi hazır damatlık alınacağımı yoksa marifetli bir terziye özel dikim yaptırılacağımı sorusudur.

İkincisi ise hazır da olsa özelde olsa vücut tipine göre damatlık seçimidir. Ancak özel olarak diktirilecek damatlık konusunda terzi zaten bilgili olduğu için sizi yönlendirmekte ve hangi tür damatlık diktirmeniz gerektiğinde bir sorun yaşama olasılığınız çok düşüktür.

Vücut Tipine Göre Damatlık

Genel olarak erkekler üç vücut tipine sahiptir. Bunlar mezomorf (üçgen vücut), endomorf (yuvarlak vücut) ve ektomorf (sıska vücut) olarak sayılabilir. Üçgen vücutlu kişilerde tüm damatlıklar sıkıntısız şekilde kullanılabilirken, yuvarlak vücut tipine sahip kişilerin pileli yerine düz pantolon ve tek renkli takım elbise giymesi daha uygun olacaktır.

Sıska vücut tipli erkeklerin ise ters olarak slim fit damatlıktan uzak durması daha da zayıf görüneceği için gereklidir. Geniş yakalı ve farklı renk gömlek pantolon seçimi bu tip için en uygun damatlık türüdür.

Damatlık Fiyatları

Damatlıklar isteğe bağlı olarak takım elbise şeklinde veya smokin biçiminde seçilebilirler. Kimisi yelekli, kimisi kuşaklı, kimisi kravat veya papyonlu olan damatlıkların fiyatları kumaşın kalitesine, kesimine, modeline ve markasına göre değişmektedir. Damatlık fiyatları ortalama olarak 300-400 TL civarından başlayarak sınırsız bir üst limite sahiptir.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS