FRM TV

Gitmez dediğiniz kaç kişi gitti?

Arzu Akgün’ün 14 Kasım 2017 tarihli blog yazısı

Gitmez dediğiniz kaç kişi gitti?
Arzu Akgün
Arzu Akgün( arzuakgun@frmtv.com )
FRM TV' de Yazar
169 Kişi
14 Kasım 2017 - 14:27

Herkes bir birinin  hayatına ya bir merhaba yada bir selam sözüyle dahil oluyor. Daha sonra sıcak sohbetler karşındakini etkileme çabası  çok dürüst edalar hele ki ben yalan söylemem deyip ama hiç doğruyu söylemeyen samimiyetsiz samimiyetler boy gösteriyor.
Ya inanmak istiyoruz yada öyle olmasını bekliyoruz burası da tamamen kişiye özel hissiyat.
Peki ya sonra ?
O özlediğimiz güveni bir kişiye vermeye hazır ve nazır kılıyoruz

Say ki dünya da tek güvenilir kişi oymuş gibi.

Ne söylese inanıyorsun sorgulamıyor neredeyse dünyala ilgini kesip ondan tek dünya yaratıyorsun.. Çünkü çevrenden kopacak kadar çok seviyorsun belki de ilk kez aşık oluyorsun.
Vee hop karşı taraf bunu hemen alıyor seninle birlikte cebine koyuyor,  başlıyor yalanlar dolanlar arkandan iş çevirmeler ee nede olsa ona bu rahatlığı sen verdin. O ne söylese kayıtsız şartsız inandın dedim ya belki de inanmaya ihtiyacın vardı. Güvendiğn tek kişi o olsun ıstiyordun.
Ne oldu? İyi niyetler bir bir suistimal edilmeye başlandı değil mi ? Bazı şeyleri gördüğün halde görmezden, bildiğin halde bilmezden gelişin karşındakini acayip rahata bağladı ve artık senden sevginden hatta Aşkından öyle  emin ki ne yaparsa yapsın sen gitmezsin gidemezsin. Sorsan iddiaya bile girecek kadar cüretkardır düşün ki o kadar emin, çünkü sen aptal bir aşıksın    onun nazarın da sevdiğin için sustuğunu aslın da herseyin farkın da olduğunu  aldığı rahatlıktan olsa gerek ,göremeyecek kadar  gözü kararmıştır.
Nasıl olsa sen ceptesin ee biraz da hayatının diğer tarafını yaşamalı  eğlenmeyi gününü gün etmeyi ihmal etmemek lazım, arasan sıkılır aramazsan bozulur seni öyle arafta bırakmaya bayılır. Canı isterse görüşür istemezse görüşmez ,canımmm sen de keyfinin kahyası değilsin ya otur bir köşede bekle sen ne yaparsa yapsın gitmezsin gidemezsin… ama sende haklısın  verdiğin önemi değeri güveni böyle bir şeye çevireceğini nereden bilecektin.  Birine söylesen vermeseydin arkadaş diyecek o yüzden bence sus ..

Ne oldu yoruldun değil mi? Gitmekle gitmemek arasın da yoruldun belki de tükendin. O zaman neyi bekliyorsun gitme vaktin çoktan geldi de geçiyor bile bazen istemesen de gitmelisin daha fazla yormadan daha çok kırılmadan. Bunun adına ister pes etmek desinler ister vazgeçmek anlatsan da anlamazlar vazgeçmek zorunda bırakıldığını  gitmemek için ne mücadele verdiğini anlamazlar,   onu için o girdiğin cepten artık  çıkma vakti. Bavuluna anıların hüzünlerini kırık dökük kalbini koy ve gidelim.
Peki daha sonra ne oluyor?
O hayatına devam edenler seni beni bizi cepte taşıyanlar bizleri cebinden düşürdüğünü ancak aklına gelipte aradığın da fark ediyor yok olunduğunu.. Aptalca bir telaş sarıyor sana ulaşma çabaları,işin acı tarafı  senin ne zaman gittiğinin farkın da bile değil… istediği aradığı  acaba gerçekten sen misin  yoksa kayıtsız şartsız cepte duruşunmu?  Hayırdır bu telaş niye? Ne oldu
sana inanıp güvenip tek dünyası sen yapan birisine sahip çıkamadığın gibi gidişini fark etmemenin telaşı mı bu yoksa.
Bırakın şimdi kendinize gitmez sandığım kaç kişi gitti demeyi.

Cesaretiniz varsa kendinize şunu sorun.

kaç gitmek istemeyen kişiyi gitmek zorunda bıraktınız?
Umarım bir kez olsun bu sorunun cevabını yanıtlaya bilirsiniz.

Unutmayın kimse mutlu olduğu yerden gitmek istemez sadece gitmek zorun da bırakılır ve siz ancak gitmek zorunda bırakıldığınız da gidenleri anlayacaksınız

İnsan ne ederse kendine eder. Ama sorarsan suçlusu; ya hayattır ya da kader.

Hayatınız ve şansınız ,vefayı sevdayı kıymeti bilenlerle karşılaşsın.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS