FRM TV

Gaziemir AK Parti Seçimlere Hazırlanıyor…

Gaziemir AK Parti Seçimlere Hazırlanıyor…
Seçkin COŞAR
Seçkin COŞAR( seckincosar@frmtv.com )
FRM TV' de Program Yapımcısı
271 Kişi
04 Ekim 2018 - 23:40

Uzun bir zamandan sonra ilk defa Gaziemir AK Parti teşkilatını, bu kadar hevesli ve bu kadar çalışkan gördüm. İlçe başkanı Sn. Nazmi YILMAZ taze kan olmuş, inanç olmuş, umut olmuş Gaziemir teşkilatına.

Herkeste bir özveri, çalışma gayreti inanılmaz. Gaziemir’de kaybedilen belediyeyi geri almak için kollar sıvanmış durumda. Bir önceki seçimlerdede aday adayı olmuştu Sn Başkan ama genel merkez onu il yönetiminde başkan yardımcısı olarak görevlendirmişti. İl başkan yardımcılığındayken bile hem partililerin, hemde İzmir’lilerin takdirini toplamış elinden geldiği kadar vatandaşlara maddi manevi yardımcı olmaya çalışmıştı. Sonra Gaziemir ilçe Başkanlığı ona teslim edildi. Aldığı bayrağı daha ileriye taşıdı ve taşımaya da devam ediyor. Bu saatten sonra Gaziemir’i kazanmanın tek bir hamlesi kaldı doğru bir başkan adayı.

Dağılmış bir Gaziemir teşkilatı yeniden toplayan, onlara inanç aşılayan, kiminin abisi kiminin kardeşi olarak gördüğü Nazmi YILMAZ, AK Partinin Gaziemir’i tekrar kazanabilmesi için en doğru aday görünüyor.

Teşkilatsız siyaset olmaz sözünün karşılığıdır Nazmi YILMAZ başkanlığındaki Gaziemir AK Parti.
Eğer aday gösterilirse Gaziemir’de kıyasıya bir seçim yarışı var demektir. Öyle ceketimi koysam kazanırım dönemi bitti artık. Çalışan hizmet eden kazansın, Gaziemir kazansın..

NAZMİ YILMAZ KİMDİR?


1966 yılında, Yozgat Akdağmadeni’nde doğan Nazmi Yılmaz, ilköğrenimini ve ortaöğrenimini Ankara’da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra çalışma hayatına başladı. Gerek mali idarecilik yönetimi alanındaki deneyimleri gerekse müşavirlik kimliği ile ülkesine hizmet eden Nazmi Yılmaz, siyasi hayatına 2002 yılında AK Parti İzmir İl Teşkilatı’nda İl Hakem ve Demokrasi Kurulu Başkanı olarak başladı. Yine 2002 yılında yapılan Genel Seçimlerde AK Parti İzmir birinci bölge milletvekili adayı ,2014 yerel seçimlerde de Gaziemir Belediye başkan Aday adayı olmuştur.Bugüne kadar İzmir’e ve Gaziemir’e hizmet noktasında birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevler almıştır.Çok iyi derecede İngilizce bilen Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS