FRM TV

CHP’li İnal, “refah bir yaşam sürmeleri için yanlarında olacağız!”

CHP’li İnal, “refah bir yaşam sürmeleri için yanlarında olacağız!”
158 Kişi
09 Aralık 2018 - 16:33

Çalışmalarına ve ziyaretlerine ara vermeden devam eden CHP Bornova Belediye Başkan Aday Adayı Ethem İnal, Bornova Disk Emekli – Sen’i ziyaret etti, şube başkanı ve yöneticilerle buluştu.

Göreve geldiklerinde emeklilerin daha huzurlu ve refah bir yaşam sürmeleri için sorumluluk alacaklarını söyleyen İnal, “Açlık sınırının altında bir maaşa mahkum edilen emeklilerimiz için sosyal donatı alanları inşa edecek, yaşamsal ihtiyaçlarını giderme noktasında en büyük destekçilerinden biri olacağız” dedi.

“TÜRKİYE’NİN EN İLERİCİ HAREKETLERİNDEN BİRİSİNİZ”

Bornova’nın emekli kenti olduğunu ve Bornova Emekli – Sen Şubesi’ni yakından takip ettiğini söyleyerek sözlerine başlayan İnal, “Bornova Emekli – Sen Şubesi sadece emeklilerin sorunlarıyla değil halkın sorunlarıyla da yakından ilgilenen, toplumsal olaylara duyarsız kalmayan aktif bir sendika. Demokrasi mücadelesinden emekli olunmaz diyerek elini taşın altına koyanları, sorumluluk alanları, mücadelelerine devam edenleri canı gönülden kutluyorum. Sizler Türkiye’nin en ilerici hareketlerinden birisiniz. Örgütlü gücünüzle yerelde ve genelde daha nice ses getiren çalışmalara imza atacağınızdan şüphem yok” dedi.

“EN BÜYÜK ENGEL AKP”

Emeklilerin huzurlu bir yaşam sürmeleri için çalışacaklarını vurgulayarak sözlerine devam eden İnal, “Açlık sınırının altında bir maaşa mahkum edilen emeklilerimiz için sosyal donatı alanları inşa edecek, yaşamsal ihtiyaçlarını giderme noktasında en büyük destekçileri olacağız. Göreve geldiğimizde emeklilerimizin daha huzurlu ve refah bir yaşam sürmeleri için farkındalık yaratacağız. Emeklilik çalışmaya bağlı bir haktır ve emeklilik çalışma hakkının devamıdır. Ömürlerinin en güzel yıllarını çalışarak geçirmiş yurttaşlarımızın yaşlılıklarını refah içinde geçirmesi sağlamak devletin ve toplumun görevidir. Fakat Bugün AKP iktidarı emeklilerimizin huzurlu bir yaşam sürebilmelerinin önündeki en büyük engeldir. 12 Milyon emekli yurttaşımızın da, emeklilikte yaşa takılanlarında sorunlarıyla ilgilenen, çözüm önerileri ortaya koyan en önemli parti CHP’dir. Genel siyasette ortaya koyduğumuz yaklaşımı yerelde de sürdüreceğiz” dedi.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS