ALTIN 222,6844
DOLAR 5,6608
EURO 6,5116
BITCOIN $6.539
UYARI!

Teknik bakım çalışmasından dolayı canlı yayın ve arşiv videolarımıza geçici süre ulaşamayabilirsiniz.

Buca İlçe Jandarma Ekiplerinden Anlamlı Karşılama

14.06.2018

Buca İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri, Ramazan Bayramı arefesinde Buca mezarlığına gelen ziyaretçilere karanfil dağıtarak duygu dolu anlar yaşattı.

Her yıl özellikle bayram günleri, anneler ve babalar günü gibi özel günlerde ziyaretçi akınına uğrayan mezarlıklarda, bu Ramazan Bayramı arefesinde de yoğun ziyaretçi akınına uğrayan İzmir Buca Mezarlığı, jandarma ekiplerinin günler öncesinden aldıkları önlem ve tedbirlerle ziyaretçilere huzur sağlıyor.

Buca İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, trafik ve asayişi günler öncesinden kontrol altına alarak, bölgede adeta huzur ve güven dağıtıyor.

Karanfilli Karşılama

Jandarma ekipleri, uygulama sırasında verdikleri karanfillerle, mezarlığa giriş yapan ziyaretçilere duygu dolu anlar yaşattı. Mezarlığa gelen ziyaretçiler, kilometreler öncesinde nöbet tutan ve uygulamalar yapan askerleri gördükçe gurur duyduklarını ve kendilerini daha güvende hissettiklerini söyleyerek ekiplere sık sık teşekkür ettiler.

Özellikle şehir içindeki mezarlıklarda sıkça karşılaşılan çiçek ve su satıcılarının rekabeti yüzünden çıkan tatsız olayların, Buca Belediyesi zabıta ekiplerinin de denetimleri sayesinde Buca mezarlığında neredeyse hiç yaşanmamış olması, ziyarete gelenlerin takdirini topladı.

 

0