FRM TV

Buca İlçe Jandarma Ekiplerinden Anlamlı Karşılama

Buca İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri, Ramazan Bayramı arefesinde Buca mezarlığına gelen ziyaretçilere karanfil dağıtarak duygu dolu anlar yaşattı.

Buca İlçe Jandarma Ekiplerinden Anlamlı Karşılama
345 Kişi
14 Haziran 2018 - 17:40

Her yıl özellikle bayram günleri, anneler ve babalar günü gibi özel günlerde ziyaretçi akınına uğrayan mezarlıklarda, bu Ramazan Bayramı arefesinde de yoğun ziyaretçi akınına uğrayan İzmir Buca Mezarlığı, jandarma ekiplerinin günler öncesinden aldıkları önlem ve tedbirlerle ziyaretçilere huzur sağlıyor.

Buca İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, trafik ve asayişi günler öncesinden kontrol altına alarak, bölgede adeta huzur ve güven dağıtıyor.

Karanfilli Karşılama

Jandarma ekipleri, uygulama sırasında verdikleri karanfillerle, mezarlığa giriş yapan ziyaretçilere duygu dolu anlar yaşattı. Mezarlığa gelen ziyaretçiler, kilometreler öncesinde nöbet tutan ve uygulamalar yapan askerleri gördükçe gurur duyduklarını ve kendilerini daha güvende hissettiklerini söyleyerek ekiplere sık sık teşekkür ettiler.

Özellikle şehir içindeki mezarlıklarda sıkça karşılaşılan çiçek ve su satıcılarının rekabeti yüzünden çıkan tatsız olayların, Buca Belediyesi zabıta ekiplerinin de denetimleri sayesinde Buca mezarlığında neredeyse hiç yaşanmamış olması, ziyarete gelenlerin takdirini topladı.

 

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS