FRM TV

BİLAL DOĞAN ‘’KARABAĞLAR’I, YEŞİL BAĞLAR YAPACAĞIZ’’

BİLAL DOĞAN ‘’KARABAĞLAR’I, YEŞİL BAĞLAR YAPACAĞIZ’’
131 Kişi
09 Ocak 2019 - 0:44

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan adayı Bilal Doğan, Karabağlar İlçe Başkanlığının düzenlediği, teşkilat başkanları, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle başkanlarının da dahil olduğu toplantıya katıldı.

50 mahalle başkanı, 23 yardımcı ve 22 mahalli yönetimin katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Bilal DOĞAN mahalle teşkilatlarının önemini vurgulayarak konuşmalarına şu şekilde devam etti;

‘’ Bizler bu seçimlerde başta ilçe başkanımızın emrindeyiz. Seçim koordinasyon merkezinde birlikte çalışmalar yürüttüğümüz kadın kolları gençlik kolları ve mahalle başkanlarımız ile güçlü bir teşkilatız. Fakat en önemlisi mahalle başkanlarıdır. Bu seçimlerde size çok büyük görevler düşüyor. Sizler aracılığı ile mahallelere gireceğiz. Karabağlar’ın bir seçim daha kaybetme şansı yoktur. Karabağlar’ı almaya çok yakınız. Karabağlar’ın kara bahtını değiştirmeye çok yakınız. Çocuklarımız için, torunlarımız için Karabağlar’ı almalıyız. Bu teşkilatın kılcal damarları, mahalle başkanlarımız sayesinde Karabağlar’da girilmedik ev, elini sıkmadık hemşehri bırakmayacağız. Sizler sayesinde Karabağlar’ı yeşil bağlar yapacağız ‘’ dedi.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM TV REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS