FRM TV

Başvuru Formu

FRM TV, 2012 yılından günümüze kadar sadece internet üzerinden, pc, mobil, tüm android cihazlar ile dreambox ve smart tv’ler üzerinden izlenen bir internet televizyonudur. FRM TV, ismini 2010 yılında kurulan  FRM MEDYA AJANS‘tan almakta olup, açılımı “Film Reklam Medya”dır. Mayıs 2018’ de yayın ağına FRM AKTÜEL Dergisini de ekleyerek basılı yayıncılık alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. 


15 Eylül 2018’de yeni yayın dönemimizde, aşağıdaki özelliklere sahip fulltime ve parttime yeni çalışma arkadaşları alınacaktır.  Sadece Buca  sınırları içerisinde ikamet edenler tercih edilecektir.


1-BAYAN OFİS PERSONELİ: Sadece telefon trafiğini takip ederek not alacak ve bunun haricinde ofis, lobi ve mutfağın temizliğinden sorumlu,  özel hayatındaki sorunlarını asla iş ortamına yansıtmadan gelen misafir ve program konuklarımıza güler yüzle servis yapacak, ekip ruhuna sahip 18-40 yaş arası bayan personel. Sadece Buca  sınırları içerisinde ikamet edenler tercih edilecektir.
Çalışma Saatleri:
Cumartesi: 11:00-15:00
Hafta içi 15:00-23:00 Yayın saatlerimiz akşam 18:00 de başlayıp son programlar 22:00 da bittiği için, program sunucuları, konuklar, yönetmen ve reji ekibinin görevleri de en geç 22:30 da bitmektedir. Bu sebeple program bitiminde son çay ve kahve servisleri yapılarak konuklarımız uğurlandıktan sonra güvenlik personellerimiz görevlerini devralırlar. Bu departmanda çalışacak olan personelimizin hafta içi işe gelişteki ulaşımı toplu taşım araçlarıyla olup, mesai bitimindeki (ikamet adresine) ulaşımı, servisimiz tarafından sağlanır. Resmi olarak kayıtlarımızdaki ikamet adresi dışındaki ulaşıma servislerimiz kesinlikle karışmaz. Bu tür durumlarda merkezi bir yerde toplu taşım araçlarına yakın lokasyonda bırakır.

Tatil Günleri: Pazar
ÜCRET: Asgari
SOSYAL İMKANLAR: Yemek+SSK


2-REJİ PERSONELİ (BAY-BAYAN) : Canlı yayın ve bant programlarda sadece yönetmene bağlı olarak çalışacak, orta derece stream, grafik tasarım ile teknik donanım ve sosyal medya kullanımına hakim, program bitimine kadar yönetmen ile program sunucusu ve program konukları arasında sakin ve güler yüzlü bir idare sağlayabilecek, ekip ruhuna sahip, bayanlarda 18-40, erkeklerde askerlik görevini tamamlamış en fazla 40 yaşında ekip arkadaşları. Sadece Buca  sınırları içerisinde ikamet edenler tercih edilecektir.
Çalışma Saatleri: 16:00-23:00
Tatil Günleri:
 Cumartesi-Pazar
ÜCRET: Asgari
SOSYAL İMKANLAR: Yemek+SSK


3- PROGRAM SUNUCULARI (BAY-BAYAN): Kamera karşısında olmayı seven,  yaratıcılığı ve sunum yeteneği olduğunu düşünen, özgüvene ve ekip ruhuna sahip, yayın öncesi ve canlı yayın boyunca izleyici yorum ve tepkilerine karşı direnç sağlayabilecek,  birbirinden farklı formatlara sahip programlarımız için diksiyonu düzgün bay ve bayan program sunucuları. Bu departman için aradığımız en büyük özellik özgüvendir.  Deneyimli veya deneyimsiz olmanız bizler için önem teşkil etmemektedir. Her iki durumda da sunucularımız tarafımızdan eğitim sürecine tabi tutulacaktır. Sadece Buca  sınırları içerisinde ikamet edenler tercih edilecektir.

Çalışma Saatleri: Haftada 1 Saat  (19:00 -23:00 arasında tarafımızca düzenlenecek olan program saatlerine göre herhangi bir saat)
Tatil Günleri:
 Cumartesi-Pazar
ÜCRET: Haftada 1 Program (1 saat) 100 TL Not: Başarı sağlayan programlarda, karşılıklı yapılan anlaşmaya göre, program sunucularına sponsorluk ücretlerinden yüzdelik pay verilmektedir.
ULAŞIM: Geliş: Toplu Taşım  / Gidiş:Servis (mesai bitimindeki “ikamet adresine” ulaşımı, servisimiz tarafından sağlanır. Servis imkanımızdan yaralanmanız için son programın sona ermesini beklemeniz gerekir. Son canlı yayın saatimiz 21:00-22:00’dır.  Resmi olarak kayıtlarımızdaki ikamet adresi dışındaki ulaşıma servislerimiz kesinlikle karışmaz, bu tür durumlarda merkezi bir yerde toplu taşım araçlarına yakın lokasyonda bırakır.


Yukarıdaki özelliklere ve şartlarımıza uygun olduğunuzdan emin olduktan sonra lütfen aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurarak gönderiniz. Uygun görüldüğünüz durumda en geç 5 Eylül 2018 tarihine kadar tarafımızca telefonla bilgilendirileceksiniz. FRM TV Stüdyo adresi ve ulaşım bilgileri için İLETİŞİM sayfasını ziyaret edebilir veya telefonunuzun navigasyon uygulamasından FRM MEDYA AJANS’ı aratabilirsiniz.


...KİŞİSEL BİLGİLER

 

...Doğrulama

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS